20201005_223417.jpg
Ahoj maminky, mam doma trimesicni holcicku. Pupecni pahyl docela trval nez odpadl, asi dva tydny po porodu konecne odpadl a pak se hojil bez komplikaci. Ale dnes po koupani jsem si vsimla, ze ma na pupicku ruzove okraje a kdyz jsem pupicku jemne roztahla ty zahyby, abych se podivala, kam az to ma ruzove, prekvapilo me, ze je ten zahyb dost hluboky a na dne to nema barvu kuze, ale je to takove bile. Myslite, ze je to spatne srostly pupicek? Mate nekdo podobnou zkusenost? Pridavam fotky.
- Autor: Gargamel
- Vloženo: 05.10.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána