Zpět na web

  • načítám...

20201005_223417.jpg

Ahoj maminky, mam doma trimesicni holcicku. Pupecni pahyl docela trval nez odpadl, asi dva tydny po porodu konecne odpadl a pak se hojil bez komplikaci. Ale dnes po koupani jsem si vsimla, ze ma na pupicku ruzove okraje a kdyz jsem pupicku jemne roztahla ty zahyby, abych se podivala, kam az to ma ruzove, prekvapilo me, ze je ten zahyb dost hluboky a na dne to nema barvu kuze, ale je to takove bile. Myslite, ze je to spatne srostly pupicek? Mate nekdo podobnou zkusenost? Pridavam fotky.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...