4B4220C4-EF04-4AC0-B4BB-0BDE5EF2F046.jpeg
Tak nase mimi je tam kde ma. Ma pres 7mm je o den napred, srdicko pumpovalo :srdce: doktor byl spokojeny a pritel taky :D :andel: ted se jdu objednat na dalsi kontrolu uz ke svemu dr :kytka:
- Autor: Denniska22
- Vloženo: 19.11.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána