Zpět na web

  • načítám...

DSC_1539.jpg

Ahoj, chci se zeptat, zda je normální, že čárka na testu ze začátku nesílí? Na obrázku mám testy - 2 dny před očekávanou menstruací, den očekávané menstruace, 2 dny vynechání, 3 dny vynechání (dnes ráno). Vím, že teď s tím asi nikdo nic neudělá a musím počkat, jak se to vyvine, ale myslela jsem, že dnes už budu mít čárku stejnou jako kontrolní. :think:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
6942
21.11.20 11:05

Stejně silnou čárku jako kontrolní jsem měla tak 10 dní po vynechání, dřív ne. Držím palce.

  • načítám...
  • Zmínit