Zpět na web

  • načítám...

IMG_20210102_101121.jpg

Ahojte holky tak já dneska už test nedělám budu dělat už asi jenom než půjdu k doktorce l tě mám jít 11.1 ale uvidíme v noci jsme měla klidnou noc nekrvacela jsem vůbec a teď ráno trošku špineni tak uvidíme jak to bude dál jinak přidávám test ze včera

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...