Screenshot_20210107-121416_FF App.jpg
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda některá z vás měřila bazální teplota a brala clostilbegyt. Dam sem grafy. Merim uz 4 měsíce a vím tedy že když přijde ms teplota klesne a je nízký do doby než je ovulace pak vyskočí a drzi se nahoře, bohužel vždy přijde ms. Takže teplota zas klesne. Minuly měsíc tomu tak bylo, ale tento jsem dostala ms a teplota klesla jen o 0,10 stupeň a pak po ms jsem změnila a rozdíl byl 0,02 stupně (vždy mi postupně klesala do teplota predovulacnich).. pak klesla o 0,25 a dnes stoupla o 0,28… a to jsem 12 DC. Takze 2-3 dny před ovu. Ptijde mi to divný nikdy jsem právě neměla nějaký vykyvy teplot před ovu. Cetla jsem ze clostilbegyt může ovlivnit teplotu. Tak se chci zeptat zda některá z vás to tak měla taky. Ovulacni testy si dělám taky ale taky mi přijde že to na to má vliv ten clostilbegyt prave. Dávám sem jaky jsem měla minuly cyklus. Který mám obvykle stejný. Další 2 grafy jsou tento cyklus Podle FF mám mít ovu 9.1 tedy 14 DC. Tak uvidíme ale ta teplota mi nejde nějak do hlavy.
- Autor: Adelaa11
- Vloženo: 07.01.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána