Zpět na web

  • načítám...

8671EDA5-D73A-427E-94C7-CE685030661C.jpeg

Dobrý den, chci se zeptat, jak veliký problém, nebo či vůbec je závadou, když po roce bydlení malinko popraskali spoje sádrokartonu v novostavbě. Praskají v úhlu a jen při nosné zdi, většinou je prasklina dlouha cca 5 až 10cm. Není to moc vidět, jen chci vědět zda je to běžný jev nebo ne. Díky

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 13.01.21

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...