8671EDA5-D73A-427E-94C7-CE685030661C.jpeg
Dobrý den, chci se zeptat, jak veliký problém, nebo či vůbec je závadou, když po roce bydlení malinko popraskali spoje sádrokartonu v novostavbě. Praskají v úhlu a jen při nosné zdi, většinou je prasklina dlouha cca 5 až 10cm. Není to moc vidět, jen chci vědět zda je to běžný jev nebo ne. Díky
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 13.01.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána