1A583958-1988-4856-9ED1-F3FA3735799E.jpeg
Ahoj :roll: mám tu takový problem s kterým si nevím rady. Před rokem jsem koupila 2 roborovský křečky a paní ve zverimexu tvrdila že to jsou holky, právě jsou to 3 dny co jsem zjistila že jeden z nich je kluk. Ty druhý se nafouklo břicho ale z boku měla jsem za to že by byla těhotná ale když jsi to tak prohlížím nemyslím že by byla těhotná :,( má to zatím na pravé straně ale dříve se praly často a teď vůbec. Nevím jestli mám čekat na to že je těhotná nebo má nádor. Budu opravdu moc ráda když mi někdo poradí a předem děkuji za odpověď :nevim:
- Autor: Zekyna
- Vloženo: 03.02.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána