Zpět na web

  • načítám...

e479a015878207304c9772c2c8cded99.jpg

Za mě nejlépe ručně. Stačí název a ingredience. Postup znám a stejně přidávám koření a hlídám čas podle intuice. Moc nejedu podle přesnýho času, kromě pečení sladkýho, tam je opravdu potřeba ty časy a přesný míry dodržovat. :mavam:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...