e479a015878207304c9772c2c8cded99.jpg
Za mě nejlépe ručně. Stačí název a ingredience. Postup znám a stejně přidávám koření a hlídám čas podle intuice. Moc nejedu podle přesnýho času, kromě pečení sladkýho, tam je opravdu potřeba ty časy a přesný míry dodržovat. :mavam:
- Autor: janajznicka
- Vloženo: 05.02.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána