Zpět na web

  • načítám...

7987A459-1B20-45A2-A257-1E234FDDBD3C.jpeg

Dobrý den, prosím mám dotaz, asi týden zpět se synovi 18m osypala záda, řekla jsem si potničky a neřešila, včera se mu ta vyrážka udělala v podpaží, a dnes se rozlezla na bříško, doktorce jsem volala. Řekla že to není nic akutního a že máme přijít po víkendu. Vyrážka ho nijak nesvědí, nemáte s tím někdo prosím zkušenost?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...