Zpět na web

  • načítám...

IMG-e32ec24ab6cd90bb0c17a3aadf5d5fba-V.jpg

Nazdarek holky tak jak se vám daří. :) jak vám dětičky rostou..ten náš ma dneska rok a už i chodí ted už jen čekám až začne mluvit a posle me to patřičných mezi.. :lol: :lol:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...