image.jpg
"@Pavla198":https://www.emimino.cz/profil/pavla198/ nakrklo me to v unoru, tak jsem zalozila duben :wink: doufam tedy ze se taky dockame Ket, ze genetika dopadne dobre. Snazim se na to vubec nemyslet a uzit si kazdy novy den :wink: dnes jsem treba byla na prochazce se psem, usli jsme 3 km a dosli jsme domu a me za pul hodky napadlo nazout bezecke boty a jeste jsme ubehli necelych 5 km :wink: pak jsem se nalozila do vany a ted vybarvila jeden obrazek ze Zlate knihy :) a za chvili uz specialisti :wink: dnes se mi bude suprove spat :palec:
- Autor: Ditu566
- Vloženo: 15.03.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána