Zpět na web

  • načítám...

f2444666.jpg

Jsou to miláčci.. a taky hooodně žádaní... na tohle štěně se čeká měsíce.. holt rozhoď sítě a požadavky, napiš do stanic.. nečekej, že tohle bude HNED.. a nebo druhá volba (dřív jsme měli 13let golden retrievra z chovky, láska moje..) - jeď o útulku, zachraň duši a nemusíš čekat ;) jenže to holt každý neumí a nedokáže.. my to udělali a nelituji... :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...