17AD8F87-95CC-4DB2-9433-B69F9BC13A9C.jpeg
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat.. Měla jsem dostat MS 30.3. Už ale třetí den jen špinim. Před MS jsem si dělala test a byl negativní. Dnes ráno jsem zkusila další, protože mi přišlo, že MS se ne a ne rozjet a na testu slabý duch. Prikladam foto :-) Myslíte si, že by se mohlo jednat o tehotenstvi nebo spis biochemické či ryska na testu a jen plaším? :) Děkuji za názory, ať jsou jakékoliv ;)
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 01.04.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána