20210605_074058.jpg
Ahojte všechny :), dneska ráno jsem si potvrdila to, co jsem si myslela už asi týden. Ráda bych s vámi zůstala až do toho února, ale beru to hodně s rezervou. Na začátku května jsem si totiž užila už druhý samovolný potrat a dost to s námi zamávalo. Je to sice jiné (nešpiním, nebolí mě podbrišek, jen mě trochu zlobí močák, jakoby se chtěl rozjet nějaký zánět), ale určitě to manželovi neřeknu, dokud neuslyším srdíčko, nechci ho zase zklamat. Ale tlemím se celý den jako idiot, tak to asi brzo stejně uhodne :)
- Autor: Imiška94
- Vloženo: 05.06.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána