Snažení | Těhotenství po ketu...
Dobry den/Ahoj zeny. Potrebuji prosim “utěšit” 17.6 jsem byla na ket. 5 denní embryjko. Zkousela jsem test od 22.6 dneska jsem byla na krvi. A mam hodnotu 123J. Vcera dopoledne kolem 12 jsem si delala test (ten digitální) a vysel mi 2-3.. Dnes jsem si delala test pred chvilkou a vysel mi 1-2 holky myslite ze je to pase? Test jsem si podle papiru mela delat dneska 29.6. Sestricka rikala ze krev je pozitivni.. a ze az za 14ct dni mam jit na kontrolu. Ale ze pokud chci mit klid tak ze mam prijit ve ctvrtek na krev znova pro svuj klid jestli HCG roste. Rikala ze urcite poroste(u nas v centru neobjednavaji na dalsi krev vetsinou) poprve u syna jsem sla jenom jednou… Nemuze se stat treba ze jsem tam ten test nechala treba kratsi chvilku? :? Nez by mela byt? Mam z toho opravdu strach. :,( Vim ze se vic ukaze ve ctvrtek, ale stres a strach dela svoje. Prikladam prosim foto testu.. dekuji moc a preji krasny vecer. :srdce:
- Autor: Verilka10
- Vloženo: 29.06.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána