Zpět na web

  • načítám...

Zvířata | Je tahle konzerva pro zvíře dobrá?

Chtěla bych se zeptat, máme doma pejska 3 roky, dáváme mu granule, maso a konzervy. Konzervy mu dáváme Calibra. Je tahle konzerva pro psy dobrá?:oops: :mrgreen: Prosím ponechat anonym

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...