Zvířata | Je tahle konzerva pro zvíře dobrá?
Chtěla bych se zeptat, máme doma pejska 3 roky, dáváme mu granule, maso a konzervy. Konzervy mu dáváme Calibra. Je tahle konzerva pro psy dobrá?:oops: :mrgreen: Prosím ponechat anonym
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 03.07.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána