Manželství a partnerství | Zlepšení stylu oblékání
Dobrý den přeji, říkal jsem si, že se sebou musím něco udělat a nakonec nechal jsem se inspirovat kolegou z jiné diskuze, který se ptal, co na rande. Řekl jsem si, že bych podobné téma mohl založit pro sebe. Jak se obléct, abych vypadal dobře a vůbec jak zlepšit svůj styl oblékání :-). V mém případě nejde hned o to, co na rande, ale prozatím na běžné denní nošení. Cílem je, aby si mě lidé více v tom dobrém smyslu všimli a abych vypadal dobře, pokud někdy někoho o rande požádám :-). Posílám fotky. Nechávám i ty, o kterých si myslím, že to není moc dobré, uvidíme, jak se shodneme :-). Probral jsem skoro celý šatník a fotil, dokud se mi nevybily baterie :D. Pak jsem je musel nabít a další kolečko focení :-). Dotaz na vás asi jasný - v čem vypadám dobře, co raději na sebe už nebrat? Co se hodí ke které příležitosti? Co ještě dokoupit, jaké barvy, jaké k tomu vzít boty? Jakýkoli další prospěšný komentář samozřejmě vítán! :-)
- Autor: D. C.
- Vloženo: 07.08.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána