Zpět na web

  • načítám...

CIMG5629.JPG

10+4

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
4099
21.4.12 22:36

Ahoj pupíčku :*

  • načítám...
  • Zmínit
1960
24.4.12 10:36

PĚKNEJ PUPÍK,TO JE FOCENO RÁNO ČI VEČER?JÁ JSEM 10+2TT A TAKOVÉ BŘÍŠKO NEMÁM

  • načítám...
  • Zmínit
5453
24.4.12 15:15

Já už nevím :-) ale teď jsem 13tt a pupek mám, přibrala jsem 1,4kg

  • načítám...
  • Zmínit
5453
11.11.13 18:31

@lussi 15 já jsem taky byla hodně hubená před otěhotněním :P

  • načítám...
  • Zmínit