Vše možné | Vaření a škůdci
"@Gortyna":https://www.emimino.cz/profil/gortyna/ já nevím, ale bylo tam toho docela dost. Neřekla bych že to jsou klíčky. Bylo jich tam stejně jako čočky. :,(
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 26.08.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána