Zpět na web

  • načítám...

Zvířata | Chov axotrotlů

[citace] **"@Petra Z":https://www.emimino.cz/profil/petra-z/** píše: "@Baba":https://www.emimino.cz/profil/baba/ no pecka My bohužel o tmavého přišli :,( [/citace] To je mi lito. Proc asi nevite, vid? Nasim se zatim dari dobre, uz zajinaci byt fakt trosku hnusni, muz na ne ani nechce sahat, kdyz je lovime pri costeni akvarka :mrgreen:

  • Autor: Baba
  • Vloženo: 29.08.21

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...