Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Vidíte ducha?

Dobré ránko holky, tak můj testik moc nezesilil :? Ale mám jiný než ty předchozí protože v lékárně bohužel ten sami neměli, už jsem je asi všechny vykoupila nebo co :lol:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...