Testování a těhotenský test | Vidíte ducha?
Dobré ránko holky, tak můj testik moc nezesilil :? Ale mám jiný než ty předchozí protože v lékárně bohužel ten sami neměli, už jsem je asi všechny vykoupila nebo co :lol:
- Autor: monikad3
- Vloženo: 01.09.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána