Testování a těhotenský test | Mamtest sílí, ale Dr.Max ne
[citace] **"@Martinita1":https://www.emimino.cz/profil/martinita1/** píše: Ahoj holky tak zas po 3 letech jsem zde.Jsem ted 9den po transferu jedne hblastocysty s 6 denni kultivaci.Par testu jsem si uz delala:see_no_evil:ale co myslite???:grimacing:Zeleny test je z dneska(9den po transferu) Zeleny je z dr.Max fialove mamatest:woman_shrugging_tone1: [/citace] Já bych testovala stejnými testy :) každopádně dnes už bys mohla vědět, jak to dopadlo? :srdce: Dr. Max u mě se nakonec pěkně vybarvil :srdce:
- Autor: Margery31
- Vloženo: 14.09.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána