Zvířata | Chov axotrotlů
[citace] **"@Havlova":https://www.emimino.cz/profil/havlova/** píše: Nechci, díky. :mrgreen: A nechceš ty šneka? :mrgreen: Třeba by ti vyrostla želva sloní. [/citace] :mrgreen: radsi to nebudu pokouset Zde zarodek budouci tibetske dogy :mrgreen:
- Autor: Baba
- Vloženo: 26.09.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána