Zvířata | Chov axotrotlů
"@Petra Z":https://www.emimino.cz/profil/petra-z/ Hugo s Bobixem mi prijdou roztomili. Ale ta Fidorka :roll: Uz je prestehovana. I asi 3 patentky sezrala, takze dobry. Druzi dva jich sezrali teda minimalne 20 kazdej, ale tak ta promena musi byt narocna, sem rada, ze zere aspon trochu. Takhle vystrkuje cumak. Kdyby trochu popolezla, ma tam sutry, na ktere si muze vylezt, kdyby chtela z vody ven vic
- Autor: Baba
- Vloženo: 26.09.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána