Zpět na web

  • načítám...

Technologie, mobily, internet | Iphone 12 nebo 13 pro

To je uplne fuk co je to za iphone. iOS je ve vsech stejny. Cerveny logicky zmeskany, nahore na listě mas i vyber pro zobrazení - Vse/Zmeskane, kdyz jdes do historie volani mas u jmena i v kolecku modry,,i" jako informace. A mas tam info o hovoru = jestli byl příchozí, odchozí, zruseny a jak dlouho ty hovory trvaly... nic tezkyho :) Jeste kdyz vlezes do toho seznamu historie hovoru - vlevo pred jméně mas ikonu telefonu a i šipku zda byl hovor odchozí nebo prichozi Iphone je jednoduchej, musis jen zkouset a na vse tuknout, zjistit jak to funguje

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...