Alternativní léčení | Kombucha
Ahoj, před týdnem jsem dostala kombuchu do čaje s tím, že už je v tom nálevu dlouho, proto to smrdí a chutná jak ocet, fakt silné. Udělala jsem jednu várku v 3l zavařovačce, sice to od začátku bylo dost cítit po octu, ale je to docela pitelné. Včera jsem udělala nový čaj a dnes sleduji, že se na houbě kromě bublinek udělaly jakoby bílé tečky. Nemáte někdo zkušenost, není to zkažené? Nesahala jsem na to, ale nepřijde mi, že by to byly bublinky.
- Autor: Petule030
- Vloženo: 09.01.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána