Zpět na web

  • načítám...

Alternativní léčení | Kombucha

Ahoj, před týdnem jsem dostala kombuchu do čaje s tím, že už je v tom nálevu dlouho, proto to smrdí a chutná jak ocet, fakt silné. Udělala jsem jednu várku v 3l zavařovačce, sice to od začátku bylo dost cítit po octu, ale je to docela pitelné. Včera jsem udělala nový čaj a dnes sleduji, že se na houbě kromě bublinek udělaly jakoby bílé tečky. Nemáte někdo zkušenost, není to zkažené? Nesahala jsem na to, ale nepřijde mi, že by to byly bublinky.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...