Testování a těhotenský test | ČEKÁNÍ NA TESTOVÁNÍ
Ahoj holky… už úplně šílím. Dělala jsem si dnes test. (Za dva dny mám dostat MS) … podívám se za 5min a ona tam je…. Přijdu za hodinu a nic… Prd. Takovej náznak, kde byla. Stalo se to už někdy někomu. Z pozitivního testu se stane negativní??? 8o Nebo vadný test?? :nevim: Pošlu fotku jak test vypadá uschlí. Co si o tom myslíte???
- Autor: Klaraklara1001
- Vloženo: 22.01.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána