Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | ČEKÁNÍ NA TESTOVÁNÍ

Ahoj holky… už úplně šílím. Dělala jsem si dnes test. (Za dva dny mám dostat MS) … podívám se za 5min a ona tam je…. Přijdu za hodinu a nic… Prd. Takovej náznak, kde byla. Stalo se to už někdy někomu. Z pozitivního testu se stane negativní??? 8o Nebo vadný test?? :nevim: Pošlu fotku jak test vypadá uschlí. Co si o tom myslíte???

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...