Snažení | Snažilky 2022
Ahojky holky, včera před sexem(nějak kolem 22hod. mě bolel, ale jako fakt bolel pravý vaječník a po sexu taky, kolem 4ráno..jsem šla na wc a na papíře bílkový hlen...že by ta ovu přece byla? bohužel testy jsem neměla až dnes, posílám foto dr.max(za mě teda lepší jsou ty livsane no :) Podbřišek cítím od rána :nevim:
- Autor: Maminecka5
- Vloženo: 03.03.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána