Zpět na web

  • načítám...

Školák | Váha a výška dcery

[citace] **"@mag":https://www.emimino.cz/profil/mag/** píše: A ja zase rikam, ze ty cisla bez dalsiho je treba brat s rezervou. Dcera vyrostla, za dva roky 20 cm. Sportuje zavodne, chodi na sportovni skolu a zere jako kyselina :mrgreen: je horsi nez kluk v puberte. [/citace] Ale já netvrdím, že je anorektička, prostě to má dané, že je vychrtlá amyslím, že většina žen jí jistě bude v dobrém závidět... ale rozhodně není tohle normální váha... A ano stavba těla má také vliv, ale prostě 10kg pod váhu je 10kg pod váhu...jako holka 165 s 64kg asi nebude štíhlá, ale ještě nemá nadváhu...některá může vypadat normálně jiné při stejných číslech bude už baculatější...tak při 165 a 55kg bude jedna vychrtlá, druhá OK, ale při 165cm a 45kg pochybuju, že někdo vypadá normálně:-). Ale nechci se nijak dohadovat, každý ať si řeší své... jen prostě své dceři 11-12-15 bych rozhodně vychrtlé kamarádky nepředhazovala...radši když bude na hranici váhy než xxx let problémy s PPP. Pokud by byla nad BMI 25, tak bych samozřejmě řešila pohybem a jídelníčkem celé rodiny...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...