Zpět na web

  • načítám...

Snažení | IUI 2021

"@Babybabe":https://www.emimino.cz/profil/babybabe/ přesně, my jak chceme kupovat byt a tak, tak peníze jsou potřeba a proto aspoň ty 3 měsíce ještě do práce chodit chci. Jj akrylem, ale nejsem nějak extra zdatná. Nejradši mám malování podle čísel, ale teď mi dal táta jen prázdné plátno, tak jsem se pokusila namalovat koně :) ale techniky neovládám, mám raději papir a obyč tužku na stínování. My do restaurace nechodíme vůbec, jak jsem celiak tak nemám moc na výběr. V obyč restauracích neřeší kontaminaci.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...