Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Co si myslíte? Poraďte

Ahoj holky jsem tu nová prave jsem se zaregistrovala.. minulý rok jsem otěhotněla ale bohužel mimoděložne vzali mi levý vejcovod.. Teď jsem těhotná znovu i když jsem si myslela že už se nám to nepodaří a byla jsem pořád nevyrovnaná s toho mimoděložniho.. skoro 2 týdny mám zpoždění a test takhle jsou dálnice mám strach s dalšího mimoděložniho predtim mi takhle testy nevyšlo měla jsem je slabší o dost.. k doktorovi jdu ve čtvrtek a jsem strachy v pr... můžete mi poradit nebo si myslíte? Máte nějaký zkušenosti? Děkuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...