Zdravotní potíže dospělých | Bradavice!
Dobrý den, mám dotaz. Bylo mi řečeno že je to kožní výrůstek ale já mám dojem že je to bradavice. Řekli mi že jedině odstranit chirurgicky, ale já se toho bojím. Máte někdo radu a zkušenosti. Navíc se to odlupuje. Poradíte. Děkuji
- Autor: Ištar
- Vloženo: 23.04.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána