Snímek 001.jpg
Ultrazvuk 13tt :-) 67,0mm :-)
- Autor: Moondah
- Vloženo: 24.04.12
Velikost písma:
Iuliana
24.4.12 15:38
- Upravit
24.4.12 15:58
Jojo, to bylo hezké, vidět jak sebou škube, hýbe ručičkama a nožičkama a srdíčko sme slyšely, no nádhera, opravdu… Ale je bobek nádherný ![]()
- načítám...
- Zmínit
Už se to rýsuje
