Zpět na web

  • načítám...

Nakupujeme - obchody, reklamace | Nákup burkini

"@Borrealis":https://www.emimino.cz/profil/borrealis/ nn, tankini jsem si oblíbila, když jsem měla víc kg nadváhu a krásně to schovalo bříško, vypadají pěkně a fajn.. už jsem u nich s ohledem k věku a postavě zůstala i po zhubnutí.. na opalování si prostě jen tu tričkovou část od prsou dolů shrnu nahoru, takže se mi opálí i břicho :-) totéž na zádech.. pro baculatější holky mi to přijde daleko lepší a estetičtější než bikiny.. a plavky vcelku užívám jen na bazén bez slunce, když jdu vyloženě plavat.. ty tankini jsou mi mnohem příjemnější, více sexy a dá se v nich právě i opalovat tím vyhrnutím :-) Navíc jejich nesporná výhoda je, že ten horní díl vypadá obvykle jako nátělníček, takže k nim hodím jen krátkou sukni a jsem oblečená i na cestu z pláže klidně na celé odpoledne, můžu v tom jít klidně na kafe si sednout apod. a nepřipadám si tak "nahá" jako bych byla v podprsenkovém dílu plavek.. fakt za mne jen samé výhody, a ne - nestudí mě ;) nosím tenhle styl a fakt spokojenost.. zakladatelka má ale jiný problém - nechce se spálit, to bych fakt řešila koupacím tričkem a kraťasama.. k arabáčům bych se osobně neřadila 8)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...