Zpět na web

  • načítám...

Duch

Ahoj. Zdravím vás holky. Chci se zeptat. S přítelem spolu spíme pravidelně. Teď mám 3 dny zpoždění MS a tak jsem si udělala mamatest. A vyšel mi duch. Po chvíli zmizel. Nevím co si o tom mám myslet. Co myslíte vy? Dekujuu

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...