Testování a těhotenský test | Duch? Negativní test?
Já jsem testovala obden, abych viděla, jestli čárka sílí. Takto vypadali moje testy, jen nevím už, jak jsem na tom byla se zpožděním. Ale ze začátku jsou ty testy hodně slaboulinké a taky bych neřekla, že tam nějaký extra rozdíl mezi nimi je :D a testovala jsem obden a zesílení je pořádně vidět až na tom posledním, možná už předposledním. :D
- Autor: Nausika
- Vloženo: 09.05.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána