Zpět na web

  • načítám...

Očkování | Očkování Bexsero vyrážka

Dobrý den, dnes jsme byli s miminkem (5 měsíců) na očkování Bexsero a koukám, že se mu udělala taková malinká vyrážka, chtěla jsem volat Dr, ale už neordinuje a na dětské pohotovosti mají až od 17 hod. Nevíte co to může být? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...