Očkování | Očkování Bexsero vyrážka
Dobrý den, dnes jsme byli s miminkem (5 měsíců) na očkování Bexsero a koukám, že se mu udělala taková malinká vyrážka, chtěla jsem volat Dr, ale už neordinuje a na dětské pohotovosti mají až od 17 hod. Nevíte co to může být? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 09.05.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána