Vše možné | Vaše nejoblíbenější chipsy?
Hořčicové a cibulové. A Pringels octové. Prostě mám ráda ty výrazné chutě.
- Autor: Kelsey
- Vloženo: 13.05.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Hořčicové a cibulové. A Pringels octové. Prostě mám ráda ty výrazné chutě.
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána