Pro pobavení | Iveta Bartošová
[citace] **"@ludmilaadamkova":https://www.emimino.cz/profil/ludmilaadamkova/** píše: "@Lucy75":https://www.emimino.cz/profil/lucy75/ taky jsem si myslela e byla modrooka, ale ona mela hnede oci Spis Iveta ooravdu vynikala velice nadpeumernou krasu zvlast v mladi ale i pozdeji kdyz na tom byla OK. A herecka byla takova jakoby nevyrazna. Nejak mi Ivetu vubec nepripominala. [/citace] tak to koukám!!! já ji měla celý život za modrookou :mrgreen: PS : Tak už vím proč ;) Rozhodně je neměla tak hluboce tmavě hnědé jako herečka.. měla je totiž zeleno-hnědé.. proto mi to v tom seriálu vůbec nesedělo... @Karolina13210 souhlas!! Za mne Hanuš = nejlepší herecký výkon v této mini-sérii :potlesk: :potlesk: on fakt hraje skvěle
- Autor: Lucy75
- Vloženo: 23.05.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána