Domácnost | Pochlubte se svými lifehacky
Dnes jsem sla s kocarkem a lehkou taskou, kterou jsem nesla v ruce. Nebylo ji kam dat a uvazat ji za madlo neslo. A pak jsem to vymyslela. :mrgreen: Jeste, ze ten reflexni naramek mam :mrgreen:
- Autor: Capricorn61
- Vloženo: 24.05.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána