Zpět na web

  • načítám...

Domácnost | Pochlubte se svými lifehacky

Dnes jsem sla s kocarkem a lehkou taskou, kterou jsem nesla v ruce. Nebylo ji kam dat a uvazat ji za madlo neslo. A pak jsem to vymyslela. :mrgreen: Jeste, ze ten reflexni naramek mam :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...