Testování a těhotenský test | Duch zmizel
Tak u mě změna. Posledně jsem byla u dr a ta mi napsala dostinex. Dneska je to týden zpoždění a testy vypadají takhle. Já už fakt nevím. Se bojím že mi řekne že těhotná nejsem a že je to tím dostinexem.. Co myslíte holky?
- Autor: Lenina97
- Vloženo: 01.06.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána