Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Kluk nebo holka? 12+3

Ahoj holky tak mam za sebou prvotrimestrální screening a uz jen cekam na vysledky preeklampsie... Utz 12+3 co myslite chlapecek nebo holcicka?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...