Těhotenství | Kluk nebo holka? 12+3
Ahoj holky tak mam za sebou prvotrimestrální screening a uz jen cekam na vysledky preeklampsie... Utz 12+3 co myslite chlapecek nebo holcicka?
- Autor: Monousek8
- Vloženo: 11.06.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána