Zpět na web

  • načítám...

Centra asistované reprodukce | IVF Zlín

[citace] **"@Slunicko2222":https://www.emimino.cz/profil/slunicko2222/** píše: "@3Lu":https://www.emimino.cz/profil/3lu/ Dobré ráno a v kolik hodin jsi si dělala test a co jsi měla za značku testu? Díky :) [/citace] Ja si delala 5.den a byl tam pididusik toho jsem videla jen ja na fotce tady to dost zesvetluje. A klasika prouzek z lekarny, kupovala jsem ruzne druhy. :lol: byla jsem testovaci maniak :lol:. Mamatesty, Livisane nebo jak se to pise a pak clearblue, ten mi prisel nejlepsi. :think: Nejhure mi prislo ze to berou ty s ruzovou barvou a nejlepe ty se zelenou (myslim ted prouzkove). Ket jsem mela 28.2.

  • Autor: 3Lu
  • Vloženo: 13.06.22

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...