Dětské nemoci | Neštovice?
Prosím, je to dle vás neštovice? Batole 14 m, toto je na lýtku a ke největší, dalších cca 20 drobnějších má na stehnech a zadečku. Vylezlo to dnes. Teplotu zatím nemá, ale o víkendu byl více spavý. Neškrábe se, ale raději jsme hned začala dávat Fenistil.
- Autor: iriass
- Vloženo: 04.07.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána