Snažení | IUI 2021
Dobre ranko, holcicky, mavam z nasi chaloupky v Krkonosich :wave: vcera mi dorazily tehu fotky z minuleho tydne, tak posilam malou ochutnavku. Myslim, ze vyšly hezky, jsem vdecna za takovou pamatku :smiling_face_with_3_hearts:
- Autor: Babybabe
- Vloženo: 03.08.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána