Zdravotní potíže dospělých | Koprivka ano ne?
Ahojky, ma nekdo zkusenost? Uz treti den se mi vzdy rano udela vyrazka, natecou prsty a obcas i horni ret… Myslim si ze je to koprivka. Ma nekdo zkusenost? A objevilo se mi to asi 3 dny po ockovani na covid. Mohla by byt souvislost? Svedi to jako prase a vzdy tak za 1-2 hodin to zmizi Jako ditw jsem byla alergik ale pred 2 lety uz zadne alergie nebyly
- Autor: Michaelaticha91
- Vloženo: 04.08.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána