Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Je šance? KET

"@Velešínka3":https://www.emimino.cz/profil/velesinka3/ je ze u me je to takhle nějak od 6.dne, ale mám pocit, ze 8.9 den byla divná várka testu v krabičce…takže počkám na krev, ale moc nadejne to nevidím no

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...