Testování a těhotenský test | Je šance? KET
"@Velešínka3":https://www.emimino.cz/profil/velesinka3/ je ze u me je to takhle nějak od 6.dne, ale mám pocit, ze 8.9 den byla divná várka testu v krabičce…takže počkám na krev, ale moc nadejne to nevidím no
- Autor: Werushe87
- Vloženo: 07.08.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána