Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP prosinec 2021

"@Petrussee":https://www.emimino.cz/profil/petrussee/ holka, drž se. Já si stěžuju a přitom nemám na co. Malej se mnou teď vysaval. Vylezl si z ohrádky a lezl za vysavačem, měli jsme celkem tempo :mrgreen: takže teď mu posílám petlahev s vodou. Super ho to zábaví :mrgreen: včera odpadl, usnul v kocare večer, ani jsem nekojila. Vstával o půl noci, o půl 4 a pak spal do 7. Akorát na poslední fázi si ho berem do postele, jinak už spinká i přes denní soanky v postýlce, když nejsme venku. Dnes jsme doma. Venku na padnuti a my máme 23 st, úžasný. Když neotevrem okna, tak to vydrží celý den. Rolety na baráku luxusně plní účel :upside_down:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...