Miminko | Bříškooo miminka
Krásný den... ;) Maminky mám dotaz.mam 5ti týdenního syna. ;) Občas se mu na bříšku objeví taková oválná boule...Přijde mi když jako žádné nvm.Mame v pondeli poradnu jen se chci zeptat jestli to vaše děti taky měli? Přikládám fotku. děkuji ;) ;)
- Autor: Tereza2609
- Vloženo: 25.08.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána