Zpět na web

  • načítám...

Miminko | Bříškooo miminka

Krásný den... ;) Maminky mám dotaz.mam 5ti týdenního syna. ;) Občas se mu na bříšku objeví taková oválná boule...Přijde mi když jako žádné nvm.Mame v pondeli poradnu jen se chci zeptat jestli to vaše děti taky měli? Přikládám fotku. děkuji ;) ;)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...