Domácnost | Doporučíte stan?
[citace] **"@Lucie008":https://www.emimino.cz/profil/lucie008/** píše: Já v tom mám věcí :mrgreen:. Teď nedávno jsem pořídila botník (vadilo mi, jak jsou boty naházené na sebe) a manžel: Dobrý, ale už stačí, si tu případám jak v Ikei" :lol:. Máme ve stanu: https://www.decathlon.cz/p/kempingova-mala-skladaci-kuchynska-skrinka/_/R-p-310550?mc=8575890&c=ZELEN%C3%81_KHAKI https://www.decathlon.cz/p/kempingova-nafukovaci-skrin-air-seconds/_/R-p-324761?mc=8583026&c=B%C3%89%C5%BDOV%C3%81 https://www.rychlydarky.cz/komody--regaly-a-botniky/verk-15461-skladaci-botnik-pro-6-paru-cerny/?utm_source=favi&utm_medium=cpc&utm_campaign=favi-botniky&utm_term=850ef4bf-1fd2-4878-90f6-a4a08652f0f7 (podobný tip, jsou to jen tyčky co se složí a v autě nezabere místo) https://www.4camping.cz/p/organizer-vango-storage-organizer/ (toto je původně na boty, ale dávám do toho oblečení od dětí, ručníky, stolní hry, pláštěnky,...) Přenosnou ledničku, matrace a samozřejmě stůl a židle. Jsem trochu maniak, ale mám ráda věci na svých místech a když kempujeme dlouho nechci se neustále prohrabávat batohem a hledat to správné oblečení. [/citace] Super děkuji a jakou ledničku, jen tu co se da dat do auta nebo je i něco jiného? Prosím, co jsou ty dva prvni odkazy, bohužel mi nejdou otevřít. My jsme dřív stanovali, ale to jsme potřebovali podstatně méně věci, než s dvěma dětmi :roll:. Teď jsou ty potřeby jiné a začínám se v tom ztrácet. :zed:... V decathlonu jsem si vybrala kuchyňku a skříňku(nebo je lepší misto toho ta menší kuchyňka, aspoň by se dal využít vršek. Ten botník je super nápad, děkuji. Stul a "zidle" máme, pro děcka jeste rozkladaci mini křesílka. Vařič na malou plynovou bombu, ktera nikde nebude trčet.
- Autor: Pidulka1991
- Vloženo: 25.08.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána